Сервіс

Сервіс

Компанія «ГЛОБАЛСЕРВІС» займається не тільки продажем і установкою банківського устаткування, але і супутнім його сервісним обслуговуванням. Купуючи у нас касову техніку Ви отримуєте фірмовий повний комплекс послуг від кваліфікованої команди фахівців.

Наші інженери пройшли навчання за специфікою роботи і будовою касової техніки у провідних світових виробників і можуть здійснювати технічні завдання будь-якої складності по обслуговуванні та ремонту касової техніки.

Ми є офіційними імпортерами відомих виробників касового обладнання - Kobotech (Batemat Barselona/Gooao China), LINCE (Канада).

Наявність власних регіональних сервісних центрів, а також великої бази перевірених і сертифікованих постачальників запчастин (прямий імпорт) є нашою незаперечною перевагою.

На сьогоднішній день сервісний відділ компанії «ГЛОБАЛСЕРВІС» налічує 5 (п'ять) представництв по всій Україні, завдяки чому забезпечує якісне і оперативне надання послуг, високу ефективність реагування на запит клієнта в стислі строки:

Основні напрямками роботи відділу обслуговування та ремонту касової техніки є:

Tradein - це обмін старого банківського обладнання на нове з доплатою різниці в їх вартості. Компанія надає Вам можливість за допомогою послуги Tradein заощадити час і одночасно зробити дві морочливі та трудоємні справи: позбутися від старого обладнання і придбати нове.

Контакти сервісного центру:
+38044 225 88 80
+38073 474 41 07
+38096 789 90 35
e-mail: service@g-service.com.ua
(044) 225-88-80
пн-пт с 09:00 до 18:00